O nas

Miło nam że tu jesteś, pozwól że się przedstawimy – Magda, Nikodem oraz nasza Dori.

Jesteśmy dwójką młodych ludzi z Gdyni z najlepszym psem pod słońcem. Naszym celem jest nie tylko tworzenie produktów o ładnym designie. Pragniemy zaspokajać potrzeby naszych kochanych zwierząt. Wszystkie tworzone przez nas produkty opierają się na naszym autorskim pomyśle, do którego zainspirowała nas ukochana suczka o imieniu Dori, dla której chcemy tworzyć to, co najlepsze. Naszymi pomysłami dzielimy się z Państwem.

Wszystkie produkty – kojce, zabawki, akcesoria szyjemy w Gdyni z polskich, wysokiej jakości materiałów. Dopracowujemy je w szczegółach, tak żeby spełnić wymagania i oczekiwania naszych wymagających pociech.

Ciekawostka

Widziałeś już nasze logo?

Wiedziałeś że to dokładnie odwzorowana Dori?

#ForBetterDream

Znacie to uczucie jak smacznie śpicie sobie na swoim ulubionym fotelu a tu nagle tata lub mama (zazwyczaj tata) każe Wam wracać do swojego niewygodnego, zimnego kojca? Albo jak próbujecie wgramolić się na wygrzaną poduszkę i znowu to samo?
Znając ten problem wyśmienicie, wymyśliłam misterny plan by to rodzice zazdrościli nam naszego małego domku w domu.

Pomysł Dorki powstał nie tylko po to by stworzyć kojce o ładnym designie, czy po to by pasowały do koloru ścian czy kanapy, zresztą który pies zaprzątałby sobie tym głowę. Co było dla mnie ważne wymyślając Dorki, chciałam by było mięciutko, pamiętając jak fajnie było się wtulić w moje rodzeństwo.

Wymyśliłam projekt jak najbliższy moim wspomnieniom. Jest mi ciepło oraz wygodnie, ponieważ materiał przypomina najbardziej puchatego psa na świecie, jakby rasowego Chow chow? Rodzice coś wspominają jeszcze o certyfikacie materiał “przyjazny dla człowieka”, nie wiem co to dokładnie oznacza, ale testując te moje kojce zauważyłam, że coś rzadziej się drapię.

My psiaki po prostu uwielbiamy spać, już nie mówiąc o naszych przyjaciołach, których nigdy nie możemy dogonić, czyli kotach. One to dopiero są śpiochami!

Pogadajmy jak pies z człowiekiem – wymagacie od nas byśmy wykonywali super sztuczki, wysoko skakali, szybko biegali, ale wyobraźcie sobie jak miło będzie po takim wysiłku  wskoczyć do swojego ulubionego kojca. Każdy pies czy nawet kot chciałby się w taki z przyjemnością wtulić!